Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach. Adres: 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9, telefon do sekretariatu: 0-25 633 06 86, email: ckp@siedlce.net, więcej informacji »
Piątek 21 Lipca 2017
201 dzień roku.
Do końca roku pozostało: 163 dni.

Imieniny obchodzą: Daniel, Daniela, Dalida, Wiktor, Wawrzyniec

strona główna

mapa strony

drukuj

kontakt

powrót
 
 Aktualności
 
2017-06-26

Egzamin zawodowy 2017
  więcej
2017-06-14

Ciastka bankietowe - lekcja otwarta
  więcej
archiwum

                               

KONTAKT

CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO
w SIEDLCACH

08-110 Siedlce
ul. Konarskiego 9
E-mail: ckp@siedlce.net

Wicedyrektor wicedyrektor@ckp.siedlce.net
Kadry kadry@ckp.siedlce.net
Sekretariat sekretariat@ckp.siedlce.net
Kierownicy kierownicy@ckp.siedlce.net
Ksiegowość ksiegowosc@ckp.siedlce.net
Administracja administracja@ckp.siedlce.net
Gastronomia gastronomia@ckp.siedlce.net
   
Telefony:
Sekretariat 25 794 33 30 
Sekretariat Fax. 25 794 33 31
Dyrektor 25 794 33 32
Wicedyrektor 25 794 33 33
Z-ca dyrektora ds. ekonom.-admin. 25 794 33 34
Kierownicy Pracowni 25 794 33 35
Gł. Księgowy 25 794 33 36
Dział Gastronomii  25 794 33 43
Kierownik Gastronomii  25 794 33 41

Formularz kontaktowy:

wybierz dział:
imię, nazwisko: *
nazwa firmy i adres:
telefon:
email: *
treść: *
Przepisz kod z obrazka:: *
* pola wymagane
 


powrót    do góry     
Kontakt  |  Mapa strony » Copyright © 2017 Centrum Kształcenia Praktycznego. All rights reserved
Projekt i wykonanie: Magdalena Szarek-Mistewicz
Liczba wejść: 717539, dziś: 171